Popis
Popis
Dvojsedák Potahová látka: Madryt 160 = červená ekokůže Materiál: vlnité pružiny, polyuretanová pěna T25 Rozměry (dxšxv): 146 x 70 x 78 cm Výška sedu: 40 cm Hloubka sedu: 54 cm Nohy chromované.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 222332 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| EAN | 8596608006572 |
| Materiál | ekokůže |
| Výška | 78cm |
| Šířka | 146cm |
| Hloubka | 70cm |
| Požadované vlastnosti | pružinová matrace |
| Typ | se dvěma boky |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | 2 |
| Rozkládací | ne |
| Umístění | do kanceláře,do malých prostor,do obýváku |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ne |
| Polštáře | bez polštářů |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.