Popis
Popis
Nástavbu je možné použít jako doplněk k posteli LEPON. Lze ji smontovat na levou či pravou stranu. Barva: dub artisan/bílá/modrá Rozměr (šxvxh): 30 x 93 x 95 cm Materiál: lamino - korpusy mají sílu 25 mm - dvířka a ostatní části mají sílu 16 mm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 236696 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 93cm |
| Šířka | 30cm |
| Hloubka | 95cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),bez zadní stěny |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do dětského pokoje,do jídelny |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.