Tyto dětské postele jsou vyrobeny pro použití 3 dětmi. To znamená, že získáte tři postele pro děti v jedné, což zabírá méně podlahové plochy než při použití tří klasických postelí. Pokud se rozhodnete tyto postele zakoupit se svými dětmi, získáte také spoustu úložného prostoru pro oblečení a doplňky. Z tohoto důvodu jsou u rodičů s třemi dětmi velmi oblíbené. Vlezou se i do menšího dětského pokoje a pohodlně se na nich vyspí všechny děti.

Zobrazeno 1 z 1 Produktů

Jakou postel zvolit do dětského pokojíčku pro kvalitní spánek vašeho dítěte?

Ať už jsou vaše děti stále malé nebo již rostou, kupte jim vždy kvalitní a bezpečné postele. Vaše děti tak získají kvalitní spánek, který je tak důležitý pro jejich správný vývoj a růst. Je to možná nejdůležitější nákup, který kdy provedete, má totiž vliv na vývoj i nálady dítěte. Bereme to velmi zodpovědně, proto vám pomůžeme pomoci najít ty nejlepší dětské postele pro 3 děti.

Existuje jen několik typů postýlek pro tři děti. Nejčastější je verze, kde je u dvoupatrové palandy rozšířené spodní lůžko pro dvě děti. Další častou verzí jsou dvoupatrové postele s přistýlkou. Následně existují spíše speciální typy dětských postelí pro 3.