Stále více rodičů má dvě, dokonce více dětí, a proto chtějí pro každé své dítě vlastní postel. Prostor pro přidání další dětské postele v rámci dětského pokoje je často těžké najít. Řešením této situace je koupě dětské postele pro dva. Postele jsou relativně kompaktní, proto se vlezou do malého dětského pokoje a zároveň poskytnout nezbytný komfort pro kvalitní spánek dítěte.

 

Zobrazeno 15 z 37 produktů
Dětská postel Lara

Dětská postel Lara

4 410 Kč
Dvoupatrová úložná postel Maxi
Dětská dvoupostel Lazio, bílá
Sconto Patrová postel MILOS
Dětská postel Timo

Dětská postel Timo

9 879 Kč
Dětská postel Larnaka L16
Dětská dvoupostel Lena, bílá
Palanda Eddie 90x200 cm
Dětská postel Nataly, bílá

Proč si zvolit postele pro 2?

Dětské postele pro 2 děti jsou většinou vysoce kvalitní dětské postýlky s přistýlkou. Tuto postel lze samozřejmě použít také jako dětskou palandu a bez problémů v ní mohou spát 2 děti. Postýlka má pevnou konstrukci a je velmi robustní. Má také řadu postýlek pro dva s úložným prostorem. Nejpopulárnější variantou jsou dvoupatrové postele pro dvě děti. Zabírají prostor pro jednoho, ale vyspí se zde pohodlně i dvě děti. Navíc si je můžete rozšířit o úložný prostor pod postel a umístit zde dětské hračky.

Dětská postel s přistýlkou ​​je skvělým řešením pro zajištění pohodlí dětských návštěvníků, když zůstanou ve vašem domě. Kromě toho, že je to místo na spaní, může také sloužit jako gauč nebo další místo k sezení. Některé modely lze rozložit tak, že vznikne další místo ke spaní pro hosty.