Popis
Popis
Kancelářská židle Barva: zelená Materiál: potah textilní síťovina, chromovaný kříž Rozměry (šxvxh): 43 x 89 x 53 cm - nastavitelná výška 89-99 cm Zpříjemněte dětem jejich pracovní prostředí a k jejich psacímu stolu přisuňte příjemnou židli v úžasné zelené barvě. Výrazná zelená barva na doplňcích dá pokoji hravou a pozitivní atmosféru. Kancelářská židle s prodyšným textilním potahem vám zajistí příjemné posezení i v parném počasí. Výška židle je nastavitelná za pomoci plynového pístu a po pokoji se lze pohybovat díky plastovým kolečkům umístěným na pevném chromovaném kříži. Jedovatě zelená židle však nemusí podporovat jen studijní výkony vašich dětí, ale lze ji umístit i do vaší pracovny či kanceláře, tato dynamicky působící barva vás bude nabíjet pozitivní energií. Pracujte v prostředí zařízeném výraznými barvami, práce vás bude daleko víc bavit. I děti budou díky zelené pracovní židličce lépe naladěny ke zpracování úkolů do školy a učení se nových informací. Kancelářská židle spolu s dalšími doplňky v zelené barvě oživí každičký pokoj, ať už je vybaven světlým či tmavým nábytkem. Baleno KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 55 x 20 x 60 cm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 178757 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Hloubka | 43 cm |
| Výška sedáku | 40 cm,50 cm |
| Typ | dětská židle,k počítači |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Materiál kříže | kovové |
| Druh potahu | síťovina |
| područníky | bez područek |
| opěrka zad | ano |
| Nosnost matrace | 80 kg |
| Typ zboží | kancelářské křesla a židle |
| Barva kancelářské židle | zelená |