Jídelní židle
Designová židle MEHETUER s extra měkkým sedadlem, černá ekokůže/černý plast
Designová židle MEHETUER s extra měkkým sedadlem, černá ekokůže/černý plast
Výrobce: Tempo Kondela
Na objednávku
1 840 Kč
Popis
Popis
Designová židle s extra měkkým sedadlem Barva: černá ekokůže/černý plast Materiál: ekokůže/kov/plast Rozměry (šxhxv): 48 x 57 x 83 cm Výška sedu: 49 cm Hloubka sedu: 43 cm Nosnost: 110 kg Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 226429 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Nosnost | 110kg |
| Materiál sedáku | ekokůže,plast |
| Výška | 85cm |
| Šířka | 48cm |
| Hloubka | 57cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák |
| Typ | jídelní |
| Výška opěradla | 36cm |
| Výška sedu | 49cm |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | Kov |
| s opěradlem zad | ano |
| vyztužení mezi nohami židle | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.