Čtvercový jídelní stůl GALWEY, 60x75x60 cm, masiv borovice/moření šedé
Výrobce: Drewmax
Na objednávku
3 100 Kč
Popis
Popis
Jídelní stůl Barva moření: šedá (obrázek je ilustrační, vzorek barvy na menším obrázku) Materiál: masiv borovice Rozměry (šířka x výška x hloubka): 60 x 75 x 60 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 239136 |
|---|---|
| Výrobce |
Drewmax |
| Materiál desky | masiv |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | malý |
| Tvar | čtvercový |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 2 |
| Materiál nožek | dřevo |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 60cm |
| šířka jídelního stolu | 60cm |
| výška jídelního stolu | 75cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.