Jste hrdým rodičem batole, předškoláka, nebo studenta? Nemáte ponětí, jak vybavit dětský pokoj a budoucí dětský pokoj veškerým potřebným nábytkem,? Nebojte se, pomůžeme vám. Nabízíme jedinečné dětské a studentské pokoje, které potěší vaše dítě a ušetří vám čas i peníze.

Mysleli jsme na každého. Ať už máte dvě nebo více dětí, každé dítě by mělo mít pokoj! Naše nabídka pro dětské pokoje zahrnuje pokoje pro chlapce a samozřejmě také pokoje pro dívky. Nezapomínáme ani na teenagerské pokoje, s našimi moderními studentskými ložnicemi, které mohou vytvořit atmosféru, kterou bude váš teenager zbožňovat.

Tyto pokoje zpravidla zahrnují PC stoly, dětské postele, komody do dětského pokoje, šatní skříně a další vybavení. Jednotlivé pokoje se liší podle věku dítěte. Studenti mívají spíše pracovní stoly pro teenagery, zatímco malé děti mají stoly pro malé děti. Podobně je to s postelemi, pro menší děti jsou dětské postýlky, zatímco pro studenty zpravidla jednochuché postele pro dospělé. Podobně je to s dalším nábytkem.

Zobrazeno 15 z 141 produktů
Dětský pokojíček Calpe sestava A
Dětský pokojíček Melmen MDF C
Dětský pokoj Navaro B
Dětský pokoj Bambi sestava B
Izba Pro Mládež Point
Dětský pokojíček Melmen MDF B
Dětský pokoj Bambi sestava A
Pokoj Pro Mládež Point
Dětský pokojíček Martina MDF A
Dětský pokoj Bambi sestava D
Dětský pokojíček Melmen MDF A