Popis
Popis
Výklopný botník v moderním provedení. Korpus z lamina je v barvě matná bílá, dvířka z MDF také v bílém matu. Lamino i MDF jsou odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům. Rozměry (šxvxh): 59 x 169,5 x 22 cm Barva: bílá Materiál: LTD (lamino), MDF Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 240171 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| EAN | 8596608012894 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 169cm |
| Šířka | 59cm |
| Hloubka | 22cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 36ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.