Popis
Popis
Botník 10-řadový Rozměry ŠxVxH: 51 x 141 x 16,5 cm Barva: bílá Materiál: plast/kov Nosnost 18 kg. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 201400 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| EAN | 8596608013778 |
| Materiál | kov,plast |
| Výška | 141cm |
| Šířka | 51cm |
| Hloubka | 16cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový |
| Počet párů bot | 30ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.