Popis
Popis
Botník Rozměry (šxvxh): 60 x 86 x 36 cm Barva: dub sonoma Materiál: lamino Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 253529 |
|---|---|
| Výrobce |
IDZCZAK MEBLE |
| EAN | 8596608008989 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 86cm |
| Šířka | 60cm |
| Hloubka | 36cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.