Popis
Popis
Pětidveřový výklopný botník v moderním provedení. Barva: - korpus z lamina je v barvě matná bílá - dvířka z MDF jsou v bílém lesku Rozměr (šxvxh): 60 x 170 x 22 cm Materiál: LTD (lamino), MDF odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 251118 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 170cm |
| Šířka | 60cm |
| Hloubka | 22cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.