Popis
Popis
Konferenční stolek s výsuvnou horní plochou, která se otevírá pomocí ručního mechanismu. Barva: dub/bílá Materiál: laminovaná DTD 15 mm/kov Rozměry (šířka x výška x hloubka): 100 x 40 x 55 cm - rozměry v rozloženém stavu 100 x 55 x 79 cm Nosnost vrchní desky: 40 kg Nosnost vysunuté části: 10 kg Úložný prostor pod vrchní deskou Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585447 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Barva | hnědá |
| Výška | 40 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | konferenční |
| Délka | 100 cm cm |
| Styl | Industriální |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Materiál nožek | kovové |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Odkládací plocha pod deskou | ano |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
| Délka v rozloženém stavu | 100 cm cm |
| Výška v rozloženém stavu | 55 cm |
| Typ zboží | konferenční stolky |
| Dekor dřeva | dub |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.