Popis
Popis
Botník Dvoudveřový botník s 1 zásuvkou v moderním provedení. Korpus i dvířka jsou z kvalitní LTD v barvě dub sonoma. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. Jasně viditelná struktura dřeva. Pojezdy v zásuvce jsou kovové s plastovými kolečky. Výška: 92 cm Šířka: 50 cm Hloubka: 28 cm Barva: dub sonoma Materiál: LTD (lamino) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 232224 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 92cm |
| Šířka | 50cm |
| Hloubka | 28cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný,se šuplíkem |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 5ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.