Popis
Popis
Botník se 4 výklopy Barva: bílá Rozměry (šxhxv): 58 x 162 x 25 cm Materiál: lamino 4 výklopné police Dodává se v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 214887 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Barva | bílá |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 162 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Hloubka | 25 cm |
| Typ | výklopný |
| Se zrcadlem | ne |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 24 ks |
| Typ zboží | botníky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.