Popis
Popis
Regál Materiál: laminovaná dřevotříska Barva: bílá Rozměry (šxvxh): 139 x 144 x 33 cm Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 138657 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001144397 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 144cm |
| Šířka | 139cm |
| Hloubka | 33cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),bez zadní stěny |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 11 a více polic |
| Umístění | do dětského pokoje,do jídelny,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |
| lesk | ne |
| Doplňky k regálům | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.