Popis
Popis
Výklopný botník se zásuvkou ze sektorové řady. Barva: dub evoke Materiál: lamino Rozměry (šxvxh): 60 x 113 x 30 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 579055 |
|---|---|
| Výrobce |
A JE TO |
| Barva | hnědá |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 113 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Typ | výklopný |
| Se zrcadlem | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | botníky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.