Popis
Popis
Vyberte si to správné prostěradlo pro nejdokonalejší pohodlí při spánku. Froté prostěradlo se vyznačuje vyšší hřejivostí a pružností, proto ho doporučujeme do chladnějších dnů. Výhodou je i snadná údržba, nemusí se žehlit. Prostěradlo je opatřeno gumou všitou v tunýlku. Výška rohu prostěradla je 25 cm, ideální na matrace o výšce do 20 cm.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 229076 |
|---|---|
| Výrobce |
Bellatex |
| EAN | 8592325001944 |
| Barva | vínová |
| Velikost | 180 x 200 cm |
| Materiál | 82 % bavlna, 18 % polyester |
| Typ postele | dvoulůžko standard |
| Rozměry | 180 x 200 cm |
| Gramáž | 180 g/m2 |
| Doporučené praní | 60 °C |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.