HAPPY GREEN Křesílko plážové skládací CARIBIC 56,5 x 91 x 96 cm světle modré
Výrobce: Happy Green
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
799 Kč Ušetříte 38%
499 Kč
Popis
Popis
Toto křesílko využijete k posezení na zahradě, terase, u bazénu, hodit se vám bude i na dovolené u moře. Velmi jednoduše se skládá a přenáší. Předností je bytelná ocelová konstrukce.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 684277 |
|---|---|
| Výrobce |
Happy Green |
| EAN | 8591022382837 |
| Barva | modrá |
| Nosnost | 80 kg |
| Výška | 96 cm |
| Šířka | 56,5 cm |
| Hloubka | 91 cm |
| Hmotnost | 4 kg |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.