Už vás nebaví klasický jídelní nábytek, který se skládá z obdélníkových nebo čtvercových jídelních stolů a jejich kuchyňských sedátek? Moderní barové stoličky jsou mnohem víc než jen obyčejným nábytkem k sezení. V dnešní době na našem e-shopu naleznete hned velké množství různé stylizovaných barových sedátek, a dokonce se můžete rozhodnout i pro jejich výškově nastavitelné varianty, které jsou vhodné zejména i pro rodiny s dětmi. Díky tomu se navíc vejdou do ještě užšího prostoru vašich kuchyní či jídelen, a navíc vám ušetří spousty peněz, jelikož si ke svému jídelnímu stolu nebudete muset dokupovat další sedátka. Nejenom že zabírají jen polovinu prostoru oproti dřevěným nebo polstrovaným židlím, ale také nenarušují vzhled ostatních místností.

Zobrazeno 15 z 142 produktů
Novel BAROVÁ ŽIDLE, bílá - bílá
Barová Židle spiker Plast Bílá
Barová židle R-T-100
Barová židle WY-451

Barová židle WY-451

1 699 Kč
Sconto Barová židle AMANDA černá
Barová Židle Wohnling Šedá
Barová Židle Barhocker Bílá
Barová Židle Serafina
Sconto Barová židle AKI 1

Proč si zvolit právě barové židle?

Také jste si doposud mysleli, že jsou barové stoličky určeny pouze pro hospody, restaurace nebo dokonce bary? V dnešní době tyto židle už nejsou pouhým obyčejným nábytkem. Pokud chcete svým hostům poskytnout perfektní pohodlí a naservírovat lahodný drink, měli byste jim dopřát také skvělé místo k sezení. Naše barové stoličky vám nabízejí vynikající komfort i po dlouhých hodinách popíjení s vašimi známými. K dispozici na našem e-shopu naleznete barové židle s opěradly i bez v různých barvách a také materiálovém provedení, které do každé místnosti ve vašem domě nebo bytě vnesou elegantní a luxusní atmosféru. Kromě toho je lze velmi snadno uložit, pokud je zrovna nepotřebujete.

Funkčnost a styl jsou pro nás stejně důležité jako pro vás. Proto vám nabízíme širokou škálu dřevěných barových židlí s exkluzivními čalouněnými sedadly pro ještě větší požitek. Výšku sedadla si velmi jednoduše můžete nastavit podle vašich potřeb a stoličku pro pohodlné umístění nohou lze umístit na kteroukoliv stranu sedadla.

Také se vám pod pojmem barová stolička naskytne obraz jednoduché židle bez opěradel? Tato kuchyňská sedátka ale mohou mít také pohodlná opěradla vyrobená z různých materiálů, jako je polypropylen, umělá kůže nebo tkanina. Nabízíme vám tak všechny důležité prvky, které potřebujete k tomu, abyste proměnili svůj kuchyňský kout v elegantní barový prostor.