Nedisponujete příliš velkým domem či bytem, a tak tak se při stolování se svou rodinou vejdete k jednomu obdélníkovému nebo čtvercovému jídelnímu stolu? Barové stoly z naší nabídky jsou často oblíbené právě pro tyto případy, jelikož jsou univerzální a perfektně vám tak dokáží uvolnit potřebné místo v jídelně nebo kuchyni. Poskytují vám také místo pro ranní kávu, odpolední svačinu nebo dokonce i příležitostnou večeři. Zažijte s našimi barovými stoly a židličkami to správné pohodlí a atmosféru! Barové stoly navíc přicházejí v různých stylech a povrchových úpravách, takže vám zaručujeme, že si z naší nabídky vždy vyberete ty vysoké stoly, které odpovídají vašim vlastním představám.

Zobrazeno 11 z 11 produktů

Které barové stoly nabízíte?

Pokud jste si nevybrali z naší pestré nabídky jídelních stolů či celých kuchyňských sestav, nebo máte o svém budoucím stolovacím místě tak trochu jiné představy, jste v kategorii barových stolů určitě správně. K dispozici vám zde nabízíme jejich různé styly a velikosti tak, aby si každý z vás vybral právě ten odpovídající kus tohoto vysokého stolu. Kromě klasických modelů s obdélníkovou deskou zde naleznete také barové stoly a stolky v kulaté variantě s prstencem nebo otevřenou kovovou konstrukcí. Kvalita je i u těchto menších stolů zaručena ve všech materiálech, ať už se jedná o sklo, dřevo, nerezová ocel či kov a přírodní kámen.

Od těch malých po dlouhé a úzké barové stoly či dokonce stoly ostrovní s příjemným místem pro konzumaci jídla či pití, práci nebo setkání s rodinou a přáteli. Ano, všechny tyto, a ještě spousty dalších barových stolů vám nabízíme na našem e-shopu. Navíc menší rozměry, než klasické jídelní stoly dopřávají těmto stolům možnost umístění téměř kamkoliv.

Dobré barové stoly jsou více než místem, kde si můžete dát své oblíbené nápoje. Svým nadčasovým vzhledem jsou také schopny vnést do vašeho domova charakter a kouzlo. Proto při výběru klasických jídelních stolů či komod určitě zvažte i tyto moderní pulty s barovými skříňkami a dalším úložným prostorem.