Popis
Popis
Atraktivní, velice pohodlná čalouněná barová židle vhodná nejen do Vaší jídelny a kuchyně, ale také do kanceláře, čekárny či recepce. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Konstrukce je z plastu a kovu ve stejné barvě jako čalounění. Čalounění sedáku je vyrobeno z potahové látky v šedé barvě. Pohodlí a elegance pro každý interiér. Výška: 109/78 cm Šířka: 46 cm Hloubka: 42 cm Barva: šedá Materiál: látka, plast Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 214771 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 109 cm |
| Hloubka | 46 cm,42 cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák a opěrák,s čalouněním v ceně |
| Typ | barové |
| Stohovatelné | ne |
| Výška opěradla | 31 cm |
| Výška sedu | 78 cm |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | z plastu |
| s opěradlem zad | ano |
| s područkami | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ano |
| Typ zboží | židle |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.