Banquet Pánev steaková s nepřilnavým povrchem Metallic Platinum, 28 x 28 cm
Výrobce: Banquet
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
889 Kč Ušetříte 55%
399 Kč
Popis
Popis
Hliníková litá kovaná steaková pánev METALLIC PLATINUM s nepřílnavým povrchem a vnějším karbon metalickým nástřikem. Doplněna je soft -touch rukojetí a disponuje plně indukčním dnem. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Pánev je odolná proti nárazu a deformaci tvaru. Vysoká tepelná vodivost zajišťuje rychlé a ekonomické vaření - dlouho drží teplotu. Tloušťka stěny: 3 mm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 115814 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022420980 |
| Materiál | plast + hliník |
| Výška | 4,8 cm |
| Šířka | 28 cm |
| Hmotnost | 1,02 kg |
| Délka | 28 cm |
| Myčka | Ano |
| Elektrika | ano |
| Indukce | ano |
| Plyn | ano |
| Sklokeramika | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.