Banquet Pánev na 4 lívance s nepřilnavým povrchem Granite Dark Brown 26 cm
Výrobce: Banquet
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
699 Kč Ušetříte 20%
559 Kč
Popis
Popis
Hliníková litá kovaná pánev na lívance je opatřena kvalitním nepřilnavým povrchem, který je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Lívance, volská oka nebo bramboráčky na ní připravíte s minimem tuku. Vysoká tepelná vodivost zajišťuje rychlé a ekonomické vaření - dlouho drží teplotu. Je vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce.Technické parametry a specifikace: tloušťka stěny: 2 mm tloušťka dna: 4 mm materiál držadel: bakelit délka rukojeti: 26 cm
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 109431 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022596548 |
| Barva | hnědá |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 3,5 cm |
| Hmotnost | 1,11 kg |
| Průměr | 26 cm |
| Myčka | Ano |
| Elektrika | ano |
| Indukce | ano |
| Ohřev v troubě | ne |
| Plyn | ano |
| Sklokeramika | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.