Banquet Pánev s nepřilnavým povrchem Advantage 28x5,5 cm
Výrobce: Banquet
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
889 Kč Ušetříte 12%
779 Kč
Popis
Popis
Litá hliníková pánev Advantage má praktickou odnímatelnou rukojeť. Vnitřní 3vrstvý značkový nepřilnavý povrch ILAG ULTIMATE Swiss Technology zajistí perfektní přípravu všech druhů potravin bez připalování. Vnější povrch je opatřen černým 2vrstvým žáruvzdorným nástřikem. Odnímatelná rukojeť pánve umožní použití nádobí v troubě a k úspoře místa v kuchyňské lince. Pánev je vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce.Technické parametry a specifikace: možnost ohřevu v troubě bez rukojeti tloušťka stěny: 2,2 mm tloušťka dna: 5 mm materiál držadel: plast, kov
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 109429 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022454992 |
| Barva | černá |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 5,5 cm |
| Hmotnost | 0,69 kg |
| Průměr | 28 cm |
| Myčka | Ano |
| Elektrika | ano |
| Indukce | ano |
| Ohřev v troubě | ano |
| Plyn | ano |
| Sklokeramika | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.