Popis
Popis
Kuchyně je srdcem domova. Seběhne se tu toho hodně a aby zůstávala přehledná a čistá i v zátěžových situacích, jsou tu praktičtí pomocníci. S těmito doplňky bude organizace a úklid hračka. Organizér je praktický pomocník, který slouží k přehlednému ukládání potravin ve vaší ledničce.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 117488 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022437513 |
| Barva | čirá |
| Materiál | Plast |
| Výška | 8 cm |
| Šířka | 14,5 cm |
| Délka | 32,5 cm |
| Myčka | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.