Banquet Misky dělené BRILLANTE Bamboo
Výrobce: Banquet
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
549 Kč Ušetříte 9%
499 Kč
Popis
Popis
Kulaté dělené porcelánové misky s bambusovým držákem o celkových rozměrech 24 x 24 x 18,5 cm. Miska je ideální pro servírování různých druhů oříšků, sušeného ovoce, oliv apod. UPOZORNĚNÍ: Umývat ručně, bambusové držadlo otřít vlhkým hadříkem.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 126174 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022561942 |
| Barva | bílá |
| Materiál | porcelán |
| Výška | 18,5 cm |
| Šířka | 24 cm |
| Délka | 24 cm |
| Myčka | ne |
| Mikrovlnka | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.