Popis
Popis
Praktická láhev je vyrobena z plastu a opatřena vodotěsným víčkem. Vhodná na podávání studených nápojů.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 124544 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022550595 |
| Barva | červená |
| Materiál | Plast |
| Výška | 20 cm |
| Průměr | 6 cm |
| Objem | 650 ml |
| Myčka | Ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.