Banquet Termoska cestovní BODO 430 ml, zlatá
Výrobce: Banquet
Na objednávku
Sleva platí do vyprodání zásob
279 Kč Ušetříte 11%
249 Kč
Popis
Popis
Cestovní termoska BODO o objemu 430 ml má vnější i vnitřní povrch z nerezi a plastové vyklápěcí víčko. Díky dvoustěnnému provedení si udrží nápoj déle svou teplotu. Víčko se otevírá stisknutím pojistky, u které je zámek zabraňující nechtěnému otevření termosky.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 120765 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022527825 |
| Barva | zlatá |
| Materiál | nerez + plast |
| Výška | 23,5 cm |
| Průměr | 6,5 cm |
| Objem | 430 ml |
| Myčka | ne |
| Mikrovlnka | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.