Popis
Popis
Velký hrnek pro velké pijáky kávy a čaje. Potřebujete se ráno probudit a malý hrnek je pro vás opravdu malý? S tímto hrnkem byste už měli ospalá rána zvládnout s přehledem. Veselé sovičky budou skvělým společníkem vám i vašim dětem. Hrneček je vhodný do myčky nádobí, pro zachování sytých barev však doporučujeme mýt ručně.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 106082 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022379196 |
| Materiál | keramika |
| Výška | 8,5 cm |
| Průměr | 10,5 cm |
| Objem | 500 ml |
| Myčka | Ano |
| Mikrovlnka | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.