Popis
Popis
Pěkný keramický hrnek s puntíky doporučujeme doplnit celou řadou dalších položek ve stejném designu. Hrnky spolu s mléčenkou, cukřenkou a čajovou konvičkou jsou ideální pro servírování snídaně.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 109872 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022464977 |
| Barva | bílá |
| Materiál | keramika |
| Výška | 8,5 cm |
| Průměr | 7,5 cm |
| Objem | 210 ml |
| Záruka | 2 Roky |
| Myčka | Ano |
| Mikrovlnka | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.