Popis
Popis
Klasická kulatá skleněná dóza v čiré barvě se silikonovým těsněním, které prodlouží čerstvost skladovaných potravin. Víčko je tvarováno tak, že se dózy dají na sebe stohovat. Dóza je určena výhradně na suché potraviny, jako jsou třeba sůl, cukr, káva, mouka, ovesné vločky, sušené houby či bylinky.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 118920 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022502372 |
| Barva | šedá |
| Materiál | plast + sklo |
| Výška | 11,5 cm |
| Průměr | 9,5 cm |
| Objem | 650 ml |
| Myčka | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.