Popis
Popis
Skleněná dóza na citron Limon chrání před vysycháním, ztrátou vůně, plísní a hmyzem. Dóza se dá využít i na jiné potraviny jako je limetka, cibule, česnek apod. Uložené potraviny vydrží déle čerstvé a chutné. Tato praktická dóza je nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 107976 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022400036 |
| Barva | čirá |
| Materiál | Sklo |
| Výška | 12 cm |
| Hmotnost | 0,46 kg |
| Průměr | 12,5 cm |
| Myčka | Ano |
| Mikrovlnka | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.