4Home Skleněný hrnek Hot&Cool Christmas time 350 ml, 2 ks
Popis
Popis
Vykouzlete si jedinečnou sváteční pohodu s vánočním skleněným hrnkem Christmas time. Díky objemu 350 ml si do sytosti vychutnáte povzbuzující bylinkový čaj, pořádnou porci vánočního svařáku nebo třeba zahřešíte s lahodnou horkou čokoládou. Skleněný hrnek je krásně zaoblený pro pohodlné držení a zdobí ho drobné vánoční motivy, které navodí tu pravou sváteční atmosféru.Hrnek z odolného borosilikátového skla je skvělý na horké nápoje, ale určitě poslouží i na ty studené. Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnímu je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, prasklinám, škrábancům a působení chemikálií.Výhody: skvěle snáší vysoké i nízké teploty odolné vůči prasklinám a škrábancům originální barevný motiv 350 ml celkový objem
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 133948 |
|---|---|
| Výrobce |
4Home |
| EAN | 8596175028458 |
| Barva | čirá |
| Materiál | Sklo |
| Výška | 9,5 cm |
| Průměr | 7,5 cm |
| Objem | 350 ml |
| Počet kusů v sadě | 2 ks |
| Myčka | ne |
| Mikrovlnka | ne |
| Teplotní limit | -20 °C — 150 °C |
| Sezóna | Vánoce |