4Home Sada sklenic Serve 350 ml, 2 ks
Výrobce: 4Home
Skladem
Sleva platí do vyprodání zásob
249 Kč Ušetříte 20%
199 Kč
Popis
Popis
Dopřejte si styl a kvalitu při každém doušku se sadou sklenic, které nadchnou svou elegancí a moderním designem. Sklenice jsou vyrobeny z odolného borosilikátového skla a zdobené jemnými vertikálními rýhami, které jim dodávají unikátní a sofistikovaný vzhled. Ideální pro slavnostní příležitosti i každodenní využití při servírování studených či horkých nápojů.Výhody: moderní a elegantní vzhled kvalitní borosilikátové sklo (odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií) snadná údržba (lze mýt v myčce nádobí)
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 133943 |
|---|---|
| Výrobce |
4Home |
| EAN | 8596175028403 |
| Barva | čirá |
| Materiál | Sklo |
| Výška | 10 cm |
| Průměr | 8 cm |
| Objem | 350 ml |
| Počet kusů v sadě | 2 ks |
| Myčka | Ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.