Popis
Popis
Závěsná skříňka Barva: korpus - bílá, dvířka - bílý lesk Rozměry (šířka x výška x hloubka): 175 x 35 x 32 cm Materiál: lamino 16 mm - bezúchytkové otevíraní dvířek - systém PUSH TO OPEN - skříňku lze otočit o 180°, výklopná dvířka je tedy možné otevírat směrem nahoru nebo dolů - výklopné kování bez možnosti aretace Součástí není montážní lišta pro zavěšení skříňky na zeď. Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 246406 |
|---|---|
| Výrobce |
BROMARKT |
| EAN | 8596608005117 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 35cm |
| Šířka | 175cm |
| Hloubka | 32cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,se zadní stěnou |
| Typ | závěsná skříňka |
| Styl | Moderní |
| Umístění | do obývacího pokoje |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.