Popis
Popis
Závěsná rohová police Vyšperkujte si koupelnu podle vašeho vkusu a potřeb tak, aby byla pohodlná, praktická a vkusná. Vneste do ní harmonii a estetiku. Sektorová koupelna, to je variabilní a praktické řešení úložného prostoru. Sestavu si můžete poskládat podle vaší představy. Barevné provedení se hodí téměř všude a díky použití kvalitních materiálů vám bude tento koupelnový nábytek sloužit dlouhá léta. Vychutnejte si nikým nerušenou chvíli v moderní koupelně vybavené elegantní koupelnovou sestavou. Sestava se dodává bez umyvadla. Závěsná rohová police je součástí moderní koupelnové sestavy. Police je rohová s jednou poličkou. Poskytuje úložný prostor pro hygienické potřeby, kosmetické přípravky nebo i čisticí prostředky. Barva: bílá Rozměry (šxvxh): 30 x 48 x 30 cm Materiál: MDF Tloušťka materiálu korpus: 12 mm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 243314 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | MDF |
| Výška | 48cm |
| Šířka | 30cm |
| Hloubka | 30cm |
| Typ | na stěnu |
| Umístění | do koupelny,do kuchyňe,do pokoje,do předsíně,ve výklenku |
| lesk | ne |