Popis
Popis
Zásuvky do skříně KELABIT- 2 ks Korpus je z kvalitní LTD desky v barvě dub sonoma. Rozměry (šxvxh): 42,3 x 18 x 31,6 cm Barva: dub sonoma Materiál: LTD (lamino) Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 240168 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 18cm |
| Šířka | 42cm |
| Hloubka | 31cm |
| Počet zásuvek | 2 zásuvky |
| Umístění | do ložnice |
| Příslušenství | ano |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.