Popis
Popis
Botník s kompaktním a úzkým designem, ideální do menších prostor. Čtyři výklopné úložné prostory pro obuv. Jednoduché otevírání pomocí výřezů místo úchytek. Stabilní konstrukce pro každodenní používání. Moderní a minimalistický vzhled vhodný do předsíně či chodby. Barva: bílá Rozměry (šířka x výška x hloubka): 60 x 157 x 24 cm Materiál: lamino Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587791 |
|---|---|
| Výrobce |
HOUSE 5 |
| EAN | 8594229460858 |
| Barva | bílá |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 157 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 24 cm |
| Typ | výklopný |
| Se zrcadlem | ne |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 12 ks |
| Typ zboží | botníky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.