Popis
Popis
Vitrína ze sektorové řady Tento sektorový systém je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Za dvířky je 1 police. Materiál: kvalitní lamino s ABS hrany ( 0,5-0,8 mm ), úchyty - kov Barevné provedení: jasan tmavý Rozměr (šxvxh): 72 x 192 x 42 cm. Vsazením LED osvětlení do ozdobné rýhované lišty, které najdete v naší další nabídce, je zvýrazněn rustikální vzhled masivního dřeva. Dodáváme v demontovaném stavu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 182994 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 192cm |
| Šířka | 72cm |
| Hloubka | 42cm |
| Požadované vlastnosti | prosklená,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | vitrina |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.