Popis
Popis
Policová vitrína z masivu Materiál: masiv borovice Úchyty: kovové zdobené Rozměry (šxvxh): 104 x 186 x 42 cm Barevné provedení: povrchová úprava - voskované v medovém odstínu Vitrína má 2 dvířka: 2/3 prosklená, 1/3 plná Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 178641 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | masiv,sklo |
| Výška | 186cm |
| Šířka | 104cm |
| Hloubka | 42cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | vitrina |
| Styl | Rustikální |
| Umístění | do jídelny,do kuchyně,do obývacího pokoje |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.