Popis
Popis
Vitrína Barva: vyberte si níže Materiál: masiv borovice Rozměry (šířka x výška x hloubka): 58 x 190 x 40 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 237073 |
|---|---|
| Výrobce |
Drewmax |
| Materiál | masiv,sklo |
| Výška | 190cm |
| Šířka | 58cm |
| Hloubka | 40cm |
| Požadované vlastnosti | prosklená,se šuplíky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | vitrina |
| Styl | Klasický |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.