Popis
Popis
Policová vitrína Barva: dub sonoma/dub sonoma tmavý Materiál: lamino 16 mm Rozměry (šxvxhl): 60 x 198 x 34 cm Stříbrné úchytky jsou vyrobeny z tvrzeného PVC. Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 154241 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 198cm |
| Šířka | 60cm |
| Hloubka | 34cm |
| Požadované vlastnosti | prosklená,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | vitrina |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.