Popis
Popis
Vitrína se dvěma zásuvkami Barva: dub burgundský/bílý lesk Rozměr (šxvxh): 100 x 193 x 36 cm Materiál: LTD, ABS hrany, sklo Tiché zavírání. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234206 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | lamino,sklo |
| Výška | 193cm |
| Šířka | 100cm |
| Hloubka | 36cm |
| Požadované vlastnosti | prosklená,se šuplíky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | vitrina |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.