Popis
Popis
Vitrína Barva: dub sonoma tmavý/dub sonoma Provedení: pravé Rozměr (šxvxh): 64 x 203 x 41 cm Materiál: LTD, ABS hrany, sklo Tiché zavírání. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 224614 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | lamino,sklo |
| Výška | 203cm |
| Šířka | 64cm |
| Hloubka | 41cm |
| Požadované vlastnosti | prosklená,s policemi (policová),bez zadní stěny,se zadní stěnou |
| Typ | vitrina |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 8 polic |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.