Popis
Popis
Police velká Barva: dub sonoma/dub sonoma tmavý Materiál: lamino 16 mm Rozměry (šxvxhl): 120 x 55 x 19 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 249869 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 55cm |
| Šířka | 120cm |
| Hloubka | 19cm |
| Typ | na stěnu |
| Vzhled | větev |
| Umístění | do kuchyňe,do pokoje,do šatny,nad postel |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.