Popis
Popis
Univerzální rozkládací rohová sedačka Potahová látka: Sawana 05 = tmavě šedá látka Provedení: UNIVERZÁLNÍ - při montáži si zvolíte zda si vytvoříte roh levý či pravý - sedačka je vhodná do prostoru, má čalouněná záda stejnou potahovou látkou. Obrázky rozložené sedačky a sedačky s rozměry jsou pouze ilustrativní (jiná barva)! Rozměr (šxvxh): 250 x 87 (75 cm bez polštářů) x 162 cm Rozměr po rozložení na spaní (šxh): 210 x 120 -výška sedu: 45 cm -hloubka sedu: 52 cm cm -výška nožek: 15 cm Materiá: pěna T3030/T2140 Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 247225 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| Velikost | Střední |
| Materiál | látka |
| Šířka | 250cm |
| Hloubka | 162cm |
| Typ | se dvěma boky,rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 45cm |
| Materiál nožek | dřevěné nožky |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | univerzální |
| Výška (celková) | 87cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 210cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 120cm |
| dvoubarevná | ne |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ano |
| Polštáře | s dekoračními polštáři |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.