Popis
Popis
TV stolek TV stolek má 2 skleněné police a 1 dvířka. Barva: dub sonoma/dub sonoma tmavý Rozměry (šxhxv): 160 x 44 x 44 cm Materiál: LTD 16 mm LED osvětlení není v ceně. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 198662 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 44cm |
| Šířka | 160cm |
| Hloubka | 44cm |
| Styl | Moderní |
| Osvětlení | ano - není v ceně |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Vlasnosti | s dvířky,bez koleček,skleněná police |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.