Popis
Popis
Televizní stolek ze sektorového nábytku Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Stolek má 1 dvířka, polici a 1 praktickou zásuvku. Rozměr (šxvxh): 83,4 x 34,3 x 38 cm Barva: dub sonoma/bílý mat Materiál: LTD (lamino) Úchyty: plast Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 251105 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 35cm |
| Šířka | 84cm |
| Hloubka | 38cm |
| Styl | Klasický |
| Osvětlení | bez osvětlení |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Vlasnosti | s dvířky,se šuplíky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.