TURBIO botník 2D s výklopnými dvířky, borovice sněžná/antracit
Výrobce: Casarredo
Na objednávku
3 550 Kč
Popis
Popis
Botník se dvěma výklopnými dvířky nad sebou a praktickou zásuvkou v horní části. Rozměr (šxvxh): 50 x 94 x 34 cm Barva: borovice sněžná/antracit Materiál: LTD (lamino) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 251134 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 94cm |
| Šířka | 50cm |
| Hloubka | 34cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | policový,výklopný,se šuplíkem |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.